01

KURUMSAL

Hakkımızda

   Hakkımızda

Hakkımızda

Gölge Reklam ve Matbaa : Kuruluş tarihi olan 2012 yılından bu yana reklam ve matbaa sektöründe hizmet vermektedir. Çalışmalarında yaratıcılık, kalite ve kusursuzluğu, özen ve beceri ile buluşturmuş olan firmamız, sadece üretim değil, kaliteli üretim ilkesini benimsemiştir.

FİT STATİON  spor merkezi
FİT STATİON spor merkezi

REFERANSLAR

GÖLGE REKLAM
GÖLGE REKLAM

REFERANSLAR

REFERANS BİZİS
REFERANS BİZİS

REFERANSLAR

 • TABELA ÇEŞİTLERİ

  Üzerinde tanıtıcı, belirtici bir yazı, açıklama, işaret veya resim bulunan, tahta veya sac parçası, levha.

 • LED TABELA

  Tabela üzerine LED aydınlatma sistemi kullanılması ile elde edilen tabelaya LED tabela denmektedir. Enerji tasarrufunun sağlanması, uzun ömürlü olması ve kolay kolay bozulmaması nedeni ile kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır.

 • DİJİTAL BASKI

  Folyo Çeşitleri arasında Folyo,kumlu folyo,folyo kesim,folyo baskı,folyo ölçüleri,folyo renkleri,folyo fiyatları,folyo arac kaplama,folyo dijital baskı,folyo kesim,Cast Folyolar,Reflektif Folyo,Lümen Folyo,Aynalı Varak Folyo,Metalik Folyo,Fosforlu Folyo,Mıknatıslı Folyo,oracal folyo,sign-ex folyo,unifol folyo,mc call folyo sayılabilir.

 • FOLYO KESİM

  FOLYO Reklam sektöründe ilk önce Ploterlarda kesim alanında kullanılan, Vitrinlerde, Araçların Üzerinde, Tabelalarda, Yönlendirme Afişlerinde v.s. uzun yıllardır tercih edilen bir malzemedir.. Örneğin Vitrinlerdeki İNDİRİM yazıları.Günümüzde Digital Baskı çok hakim olmasına rağmen Folyo Kesim işi hala kullanılmakta ve birçok yerde de Tercih sebebidir.Folyo PVC bazlı bir malzeme olup, yapışkanlıdır. Folyo halk arasında Sticker olarakta adlandırılır. Folyoyu diğer kağıt stickerlardan ayıran en büyük özellik, yapıştığı yerden sökülmek istendiğinde yapışkanını bırakmamasıdır. Çok geniş renk yelpazesine sahip olan folyo çok uzun ömürlü bir malzemedir.

 • DUBA ÇEŞİTLERİ

  Mağaza önlerinde, yol kenarlarında, kapı önlerinde, etkinliklerde ve daha bir çok alanda kullanılan reklam ürünlerindendir. Plastikten yapılmış olup bir çok çeşidi mevcuttur. Firma logo, park yapılmaz işareti veya reklam sloganı ile de kullanılmaktadır. ... Reklam dubaları son derece pratiktir.

 • YELKEN BAYRAK

  Yelken bayrak tanıtım yapılacak olan yerlerin önüne dikkat çekmek, kampayalı ürün veya hizmeti tanıtmak yada bilgilendirmek için konulan üründür. Plastik dubası özel alaşımlı direği ve 120 gram raşel kumaş baskıdan oluşmaktadır. Yelken bayrak oldukça tercih edilen bayraklardandır.

HİZMETLER

04 TÜMÜNÜ GÖR